Menu Zavřeno

LI-NING Czech Open 2021

Na Mezinárodním mistrovství České republiky v Brně bojovali i Jihočeši.

V čtvrteční kvalifikaci nastoupil Jan Janoštík (Sokol České Budějovice) a nevedl si vůbec špatně. Nejprve ve čtyřhře mužů podlehli spolu s Jiřím Králem thajské dvojici Chaloempon Charoentikatamorn – Nanthakarn Yordphaisong 10:21 a 18:21, ale za svůj výkon si určitě zaslouží pochvalu.

Ve dvouhře se po několika odhláškách zahraničních hráčů nakonec v úvodním zápase utkal se svým tradičním soupeřem Tadeášem Brázdou. Byl to jejich x-tý zápas a Honza se opět radoval z vítězství. Ve druhém utkání nedal svému soupeři z Itálie vůbec žádnou šanci a Govianna Totiho převálcoval 21:11 a 21:7. Postoupil tak do finále kvalifikace. Zde již v pozdních hodinách nestačil na Collinse Valentina Filemona, které mu podlehl 16:21 a 14:21.

V pátek se pak v hlavní soutěží představila českokrumlovská dvojice Jaromír Janáček – Tomáš Švejda. Po prvním volném kole čekal Jihočechy malajský pár Chia Weijie – Low Hang Yee a také náročný zápas. Bohužel se kluci po třech setech 10:21, 21:19 a 13:21 museli s turnajem rozloučit.

Posted in Výsledky