Menu Zavřeno

Čestné uznání JčBaS – Ing. Libor Kadeřávek

V letošním roce v květnu 2019 dovršil Ing. Libor Kadeřávek jubilea 50-ti let. Od VV Jihočeského badmintonového svazu obdržel ČESTNÉ UZNÁNÍ. Blahopřejeme.

 V letošním roce v květnu 2019 dovršil Ing. Libor Kadeřávek jubilea 50-ti let. Od VV Jihočeského badmintonového svazu obdržel

ČESTNÉ UZNÁNÍ.
Níže jeho badmintonové Curriculum Vitae
            Badmintonový oddíl Spartak Sezimovo Ústí má jednu z nejstarších historií badmintonu u nás. Vytvořili ho nadšenci hrající na ulici a v počátcích 60. let minulého století se přesunuli do tělocvičny a založili oddíl badmintonu. Iniciátorem tohoto kroku byla především rodina Zámostných. Hráli pro radost a o tréninky se moc nejednalo. Léta následující pak byly již sofistikovanější a v oddíle se začalo pracovat i s mládeží. Většinou se tomu věnoval ten, kdo měl v oddíle vlastní děti.
            V pozdějších letech pokračoval v řízení oddílu Ing. Libor Kadeřávek. Začal zajišťovat trénování, vedení oddílu. Pak vystala potřeba zajistit další tréninkové prostory a to v Táboře. A tak vznikl nový badmintový klub SK Badminton Tábor. Libor Kadeřávek se ujal veškerých činností spojených s vedením klubu vč. trénování dětí a dorostu. Zajišťoval sponzory, pořádal letní badmintonové tábory, na které zve renomované trenéry z celé republiky. Za sponzorské prostředky vybavil klub dalšími technickými pomůckami umožňujícími moderní trénink mládeže.
            Aktivně pořádá řadu turnajů mládeže i dospělých. Díky jeho činnosti je v Táboře fungující badmintonový klub.
Posted in Oceňování