Menu Zavřeno

GPA U17 (7.2.-8.2. 2026) Brno – dvě zlata pro Fandu Vrchotického, Šárka Dvořáková bere deblový bronz.

S výbornými výsledky se z GPA U17 v Brně vrací hráči Sokola České Budějovice. Dvě zlata a jeden bronz, to je víkendová bilance!

Zazářil Fanda Vrchotický, který ovládl dvouhru a čtyřhru s Tomášem Klapalem (Rychnov nad Kněžnou), následován Šárkou Dvořákovou, která získala společně s Bárou Smáhovou (Badminton AŠ).

Na turnaji startovala dále Elen Perníková, která společně s Fandou bere mixové 5. místo. Stejné umístění veze i ze čtyřhry společně s Nikol Paterovou (MTAC Praha). Ve dvouhře pak skončila devátá.

Dalším zástupcem Sokola ČB byl Jára Rothbauer. Nastoupil ve dvouhře a ve čtyřhře společně s Matyášem Kocmanem (FSpS MU Brno). Pro Járu byla konkurence tentokráte nad jeho síly a pouť turnajem pro něj skončila v prvních kolech.

Kromě budějovických hráčů na turnaji startovala ještě Barča Polívková (Králova Lhota). Nastoupila ve dvouhře a ve čtyřhře. V obou disciplínách ji bohužel los přiřknul silné soupeřky, na které bohužel zatím nestačila.

Děkujeme všem za skvělou reprezentaci naší oblasti.

Posted in Výsledky