Propozice

4. 4. 2019 - 6. 4. 2019
FZ FORZA Czech U17 International 2019, Český Krumlov

14. 4. 2019
XIX. seriál turnajů přípravek - 2. kolo, Český Krumlov

15. 4. 2019
Soustředění OTP č.6 - mladší, Český Krumlov

27. 4. 2019 - 28. 4. 2019
Českokrumlovský pohár regionálních výběrů U13, Český Krumlov

4. 5. 2019
XIX. seriál turnajů přípravek - 3. kolo, Český Krumlov

6. 5. 2019
Soustředění OTP č.7 - starší, Český Krumlov

25. 5. 2019 - 26. 5. 2019
Školení trenérů IV. třídy, Český Krumlov

25. 5. 2019 - 26. 5. 2019
Soustředění OTP č.8 - starší, Český Krumlov

27. 5. 2019
Soustředění OTP č.9 - mladší, Český Krumlov

OTP JčBaS - Soustřední 2018-2019

Publikováno: 29. 11. 2018  Autor: Linda

 Hráči JčBaS, kteří jsou nominováni na Soustředění OTP JčBaS 18.2.2019: PROPOZICE 

Dívky: 
2009: Václavíková Šárka (Sokol české Budějovice), Dušátková Vendula (Sokol České Budějovice), Pražáková Vanessa (SKB Český Krumlov), Doubravská Anežka (SKB Český Krumlov), Krupczová Karolína (SKB Český Krumlov), Kintzlová Sofie (SKB Český Krumlov), Pecková Nikola (Sokol Vodňany)
2010: Vlachová Dominika (SKB Český Krumlov), Prokopová René (SKB Český Krumlov)
 
Chlapci:
2009: Buchálek Adam (Sokol České Budějovice, Kubák Jan (Sokol České Budějovice), Puffr Matyáš (SKB Český Krumlov), Círek Lukáš (SKB Český Krumlov),
2010: Vrchotický František (Sokol České Budějovice), Sýkora Štěpán (SKB Český Krumlov), Neubauer René (SKB Český Krumlov), Reitinger Filip (Sokol Křemže), Fošum Václav (Sokol Křemže)
2011: Beneš Jakub (Sokol Vodňany), Novák Adam (Sokol Vodňany), Hron Antonín (Sokol Vodňany), Kalčík Šimon (Sokol Vodňany), Vavruška Filip (Sokol Vodňany)
 

 
 
OBLASTNÍ TALENTOVÁ PŘÍPRAVA -SOUSTŘEDĚNÍ  
 

Soustředění OTP jsou určena především pro hráče kategorie U15, U13, U11 a mladších, kteří během celé badmintonové sezony svými výkony a přístupem prokazují svůj badmintonový růst.

Na soustředění budou zváni hráči na základně výběru TMK JčBaS. Každá nominace bude oznámena mateřským klubů a zveřejněna na stránkách JčBaS.

Nominace bude vždy obsahovat termín, místo konání a zodpovědnou osobu. Součástí také bude termín přihlášení na soustředění, který bude závazný. Pokud někdo nepotvrdí nominaci v řádném termínu, bude toto místo nabídnuto náhradníků.

FINANCOVÁNÍ PROJEKTU OTP - SOUSTŘEDĚNÍ:

Tento projekt je částečně financován z grantu Jihočeského kraje a hráči se podílejí povinnou spoluúčastí. Z grantu je hrazen pronájem haly a vybavení, míčky, trenéři a strava. 

 
KRITÉRIA HRÁČŮ K ZAŘAZENÍ DO OTP JČ:
Umístnění na žebříčku ČBaS
Hráč, kterého nominuje komise TMK JčBaS, vzhledem k jeho dalšímu rozvoji
Hráč, kterého dopuručí mateřský klub a schválí TMK JčBaS
 
POVINNOSTI HRÁČŮ:
Hráč musí být ochoten na sobě pracovat a odstraňovat své nedostatky - schopen se po hráčské stránce vyvíjet.
Hráč musí být ochoten pracovat nejen pro sebe, ale i ve prospěch skupiny tak, aby pomohl zkvalitnit tréninkové prostředí
Hráč se musí chovat ve smyslu fair play na trénincích a turnajích
Hráč je povinnen potvrdit či odmítnout svou nominaci

 

Hráči JčBaS, kteří jsou nominováni na Soustředění OTP JčBaS 26.11.2018: PROPOZICE 

Dívky: 
2005: Novotná Helena (SK Badminton Tábor), Kočová Zuzana (SK Badminton Tábor), Pavlišová Klára (Sokol Křemže)
2006: Dušátková Anna (Sokol České Budějovice), Hulcová Jolana (SKB Český Krumlov)
2007: Bouberlová Barbora (Sokol Vodňany), Reitingerová Stela (Sokol Křemže), Fišerová Eva (SKB Český Krumlov), Kubáková Barbora (Sokol České Budějovice)
Chlapci:
2005: Kuzdas Kristián (SKB Český Krumlov), Kalina Michal (Sokol České Budějovice)
2006: Fošum Josef (Sokol Křemže), Šmikmátor Jiří (SKB Český Krumlov), Nepivoda Jan (SKB Český Krumlov)
2007: Bouberle Jakub (Sokol Vodňany), Jurný Petr (SKB Český Krumlov), Duda Jan (SK Dobrá Voda), Pavliš Marek (Sokol Křemže)
2008: Zubr Tobiáš (Sokol České Budějovice)
 

Hráči JčBaS, kteří jsou nominováni na Soustředění OTP JčBaS 21.1.2019: PROPOZICE 

Součástí tohoto soustředění bude testování dle testovací baterie ČBaS: ZDE
Hráči si tak budou moci vyzkoušet stejnou testovací baterie jako naši reprezentanti :-)
 
Dívky: 
2005: Novotná Helena (SK Badminton Tábor), Kočová Zuzana (SK Badminton Tábor), Pavlišová Klára (Sokol Křemže)
2006: Dušátková Anna (Sokol České Budějovice), Hulcová Jolana (SKB Český Krumlov)
2007: Bouberlová Barbora (Sokol Vodňany), Reitingerová Stela (Sokol Křemže), Fišerová Eva (SKB Český Krumlov), Kubáková Barbora (Sokol České Budějovice)
Chlapci:
2005: Kuzdas Kristián (SKB Český Krumlov), Kalina Michal (Sokol České Budějovice)
2006: Fošum Josef (Sokol Křemže), Šmikmátor Jiří (SKB Český Krumlov), Nepivoda Jan (SKB Český Krumlov)
2007: Bouberle Jakub (Sokol Vodňany), Jurný Petr (SKB Český Krumlov), Duda Jan (SK Dobrá Voda), Pavliš Marek (Sokol Křemže)
2008: Zubr Tobiáš (Sokol České Budějovice)
 

Hráči JčBaS, kteří jsou nominováni na Soustředění OTP JčBaS 21.1.2019: PROPOZICE 

Dívky: 
2005: Novotná Helena (SK Badminton Tábor), Kočová Zuzana (SK Badminton Tábor), Pavlišová Klára (Sokol Křemže)
2006: Dušátková Anna (Sokol České Budějovice), Hulcová Jolana (SKB Český Krumlov)
2007: Bouberlová Barbora (Sokol Vodňany), Reitingerová Stela (Sokol Křemže), Fišerová Eva (SKB Český Krumlov), Kubáková Barbora (Sokol České Budějovice)
Chlapci:
2005: Kuzdas Kristián (SKB Český Krumlov), Kalina Michal (Sokol České Budějovice)
2006: Fošum Josef (Sokol Křemže), Šmikmátor Jiří (SKB Český Krumlov), Nepivoda Jan (SKB Český Krumlov)
2007: Bouberle Jakub (Sokol Vodňany), Jurný Petr (SKB Český Krumlov), Duda Jan (SK Dobrá Voda), Pavliš Marek (Sokol Křemže)
2008: Zubr Tobiáš (Sokol České Budějovice)

Partneři

Český badmintonový svaz

Unipex CZ s.r.o.

Jihočeský kraj

Centrum sportovních cen

Další odkazy

Mapa webu

RSS kanál