Propozice

27. 5. 2019
Soustředění OTP č.9 - mladší, Český Krumlov - ZRUŠENO

14. 7. 2019 - 20. 7. 2019
Letní kondičně-badmintonové soustředění Křemže 2019, Křemže

28. 7. 2019 - 3. 8. 2019
Herní badmintonové soustředění Křemže 2019, Křemže

S novým webem do nové sezóny

Publikováno: 10. 9. 2009  Autor: Kadel
Zahájení nové badmintonové sezóny 2009/2010 je spojeno se spuštěním nových webových stránek Jihočeského badmintonového svazu.

Vážení badmintonisté a jejich příznivci,

vítám vás všechny na prahu nové sezóny, která jistě všem přinese nejlepší možné sportovní výsledky. Všichni nemohou být první, ale každý se může snažit tak, aby měl dobrý pocit z toho, že odvedl to nejlepší, co zná a umí. To platí na kurtu i v životě.
 
Jistě jste si všimli, že vás oslovuji z nového jihočeského badmintonového webu. Ten bylo možné pořídit a spustit díky velmi vstřícnému postoji firmy UNIPEX, s.r.o. zastupované Ing. Václavem Dominem. Firma dodala profesionální webový stroj, vybudovala grafickou podobu stránek a navíc od ní máme dotovaný webhostig.
 
Nové webové stránky musely vzniknout, protože jste si jistě všimli, že přísun informací na původním webu v posledních měsících váznul. To hlavně kvůli novému pracovnímu postu pana Karla Frühaufa, který byl jeho otcem, správcem a dobrou duší. Chtěl bych mu poděkovat za léta nezištné práce, která posunula způsob komunikace jihočeské badmintonové veřejnosti na novou úroveň. Na webový informační kanál jste si všichni zvykli a omezený přísun zpráv vám vadil.
 
Nové webové stránky jsou zatím jen velmi strohé a téměř prázdné. Je připravena jejich základní struktura, která čeká na naplnění. Ta struktura není definitivní. Může se rozrůst, zeštíhlet nebo i zcela změnit. Zatím se mi povedlo umístit na ně ve spolupráci s Romanem Vokounem základní dokumenty nutné pro start nové sezóny. A moc vás všechny prosím o náměty, připomínky a podněty, které by mohly pomoci nové stránky vylepšit. Slibuji, že se každou vážně míněnou připomínkou budu zabývat. Cílem je, aby webové stránky maximálně sloužily badmintonové veřejnosti.
 
Staré webové stránky budou v provozu souběžně s novými až do konce letošního roku. Do té doby se pokusím přesunout na nové stránky všechny cenné archivní dokumenty.
 
V sekci kluby bych chtěl přidělit samostatný prostor každému fungujícímu klubu jihočeské oblasti. Hlavně pro menší kluby bez vlastních webových stránek by to mohla být možnost prezentovat svou činnost (tréninkové hodiny, výročí, členské základny a podobné informace). Doufám, že se nabízené možnosti chopíte a nějaký materiál mi pošlete. Určitě ho rád zveřejním a budu ho pravidelně doplňovat a aktualizovat. Záleží jen na vás.
 
Kadel

Partneři

Český badmintonový svaz

Unipex CZ s.r.o.

Jihočeský kraj

Centrum sportovních cen

Další odkazy

Mapa webu

RSS kanál