Propozice

27. 5. 2019
Soustředění OTP č.9 - mladší, Český Krumlov - ZRUŠENO

14. 7. 2019 - 20. 7. 2019
Letní kondičně-badmintonové soustředění Křemže 2019, Křemže

28. 7. 2019 - 3. 8. 2019
Herní badmintonové soustředění Křemže 2019, Křemže

Zápis STK JčBaS č. 5 – 2009/2010

Publikováno: 12. 1. 2010  Autor: Roman Vokoun - telefon: 606 847 098
Doplnění soupisek, soutěže družstev, soutěže jednotlivců
1. Doplnění soupisky KPDD II. třídy:
Jindrovi a Ludvíkovi – Štěpánovice je povolen start a doplnění do soupisky.
(STK nedala k doplněným razítko).
 
2. Soutěže družstev:
 
a) KPDŽ II. třídy:
Podle umístnění v 1. kole je rozdělení do skupin dle rozpisu soutěží pro 2. kolo 17. 1. 2010 toto:
 
A skupina:
1. Sokol České Budějovice „B“
2. SKB Český Krumlov „D“
3. Spartak Sezimovo Ústí
4. Sokol Vodňany „B“
(1. kolo  1-4, 2-3; atd.)
 
B skupina:
1. Sokol České Budějovice „C“
2. SK Dobrá Voda u Českých Budějovic
3. Český Krumlov „C“
4. Sokol Vodňany „A“  
(1. kolo 1-4, 2-3 atd.)
 
b) KPDD I. třídy:
Úbor - KPDD I. třídy je nejvyšší soutěží v kraji a proto je nutné startovat v kraťasech a ne v teplácích, nerespektování bude řešeno skrečováním zápasu.
 
Doplnění rozpisu soutěží - v bodě 5 na konci je uvedeno pořadí utkání.
Doplňuji toto: Oba vedoucí družstev mají právo se dohodnout na změně pořadí výše uvedených zápasů, je však jejich povinností toto shodně dohodnuté změněné pořadí oznámit vrchnímu rozhodčímu před zahájením utkání. Pokud se nedohodnou, platí výše uvedené pořadí zápasů. Jelikož se hrají převážně 2 zápasy najednou jednoho utkání, nemůže druhý současný zápas se smíšenou čtyřhrou být čtyřhra žen, když v této čtyřhře hraje stejná hráčka jako v mixu. Určí se první možný zápas odspoda (od mixu), který lze hrát. Po té se vždy pokračuje opět odspoda od zápasu, který nebyl sehrán.
Dovětek: Není možné, aby se hráči vždy dohadovali, který zápas dále budou hrát, hráči nejsou rozcvi-čeni příprava na zápas a pauza mezi zápasy se neúměrně protahuje, jedno utkání skončí podstatně dříve než druhé, čeká se na soupeře. Hráči se dohadují dle vývoje a stavu utkání. Výše uvedené pravidlo bude platit s okamžitou platností!
 
3. Soutěže jednotlivců:
 
a) startovní listiny:
Žádám všechny vedoucí, trenéry a rodiče, kteří předkládají startovní listiny pořadatelům turnaje, aby hráč kterého má oddíl lichého a chcete, aby hrál mix případně i čtyřhru - uveďte ho na startovní listině volného a spoluhráč mu bude přidělen. V opačném případě pokud nechcete, aby hrál párové disciplíny, do startovní listiny na párovky ho nepište. Prosím řešte toto se svými svěřenci hned při rozehrání. Nechci tím ztížit spojování hráčů dvou jiných oddílů do párů, ale není možné hráče přemlouvat, jestli chtějí hrát mix. Tím se zdržuje rozlosování a zahájení. Je nutno to pokud možno vyřešit před odevzdáním soupisky. Do čtyřher pak je možno doplňovat a spojovat hráče po zahájení turnaje po rozlosování mixu a dvouher, na to je pak čas. Není to hrozné, ale čas takto promarnit je škoda.
 
b) soutěže:
probíhají v pořádku, pouze se protáhl poslední turnaj GPC U13 a U17 z důvodu vyššího počtu startujících. STK a výbor JčBaS bude na toto reagovat nejen po sezoně, ale oddíl SoČB ještě v sezoně na tyto turnaje připraví 6 kurt (pro U13) a případně zkrátí sety v mixu nebo v zápasech o umístnění, aby turnaj skončil v přijatelnějším čase.
  
Roman Vokoun - STK JčBaS

Partneři

Český badmintonový svaz

Unipex CZ s.r.o.

Jihočeský kraj

Centrum sportovních cen

Další odkazy

Mapa webu

RSS kanál