Propozice

27. 5. 2019
Soustředění OTP č.9 - mladší, Český Krumlov - ZRUŠENO

14. 7. 2019 - 20. 7. 2019
Letní kondičně-badmintonové soustředění Křemže 2019, Křemže

28. 7. 2019 - 3. 8. 2019
Herní badmintonové soustředění Křemže 2019, Křemže

Zápis STK JčBaS č. 2 – 2011/2012

Publikováno: 13. 11. 2011  Autor: Roman Vokoun - telefon: 606 847 098
Soutěže družstev - SYSTÉM SOUTĚŽÍ, losování přihlášených družstev, konečná úprava systému soutěží, úprava Termínového kalendáře, postaršení pro sezónu 2011/2012.
 
 
1. Losování soutěží družstev
 
KPDD 1. třídy:
Sokol České Budějovice "A"
Sokol České Budějovice "B"
Sokol Kremže "A"
SKB Český Krumlov "B"
SK Dobrá Voda u Českých Budějovic
 
Hraje se v termínech:
1. kolo ... 28.1.2012 (SKB Český Krumlov)
2. kolo ... 18.2.2012 (Sokol České Budějovice)
3. kolo ... 14.4.2012 (SKB Český Krumlov)
Nově opraveno i v Termínovém kalendáři.
 
KPDD 2. třídy:
skupina "A" – Vodňany
1. Sokol Křemže "C"
2. Sokol Štěpánovice
3. Sokol Vodňany "B"
4. Spartak Sezimovo Ústí "A"
5. Slovan Jindřichův Hradec
 
skupina "B" – Sokol České Budějovice
1. Sokol Křemže "B"
2. Sokol Vodňany "A"
3. Spartak Sezimovo Ústí "B"
4. Sokol České Budějovice "C"
5. ČZ Strakonice
 
Hraje se v termínech:        
1. kolo ... 3.12.2011
(Ve stejném termínu se hrají obě skupiny - pořadatelé Vodňany a Sokol České Budějovice.)
2. kolo ... 28.1.2012
jedna skupina - pořadatel Spartak Sezimovo Ústí
        ... 29.1.2012
druhá skupina - pořadatel Sokol Vodňany
(Skupiny do pořadatelských míst se vylosují po prvním kole.)
3. kolo ... 18.2.2012
skupina o 6.-10. místo - pořadatel Spartak Sezimovo Ústí
        ... 19.2.2012
skupina o 1.-5. místo - pořadatel Sokol České Budějovice
 
KPDDo:
1. Sokol Vodňany
2. SKB Český Krumlov "B"
3. Sokol Štěpánovice
4. Sokol České Budějovice
5. SKB Český Krumlov "A"
 
KPDŽ 1. třídy:
1. Sokol České Budějovice "A"
2. SKB Český Krumlov "A"
3. SKB Český Krumlov "B"
4. Sokol Křemže "A"
 
KPDŽ 2. třídy:
skupina "A"
1. Sokol České Budějovice "B"
2. SKB Český Krumlov "D"
3. Sokol Štěpánovice
 
skupina "B"
1. Sokol Vodňany
2. Sokol Křemže "B"
3. SKB Český Krumlov "C"
 
Termíny dorostu a žactva platí.
 
3. Postrašení
Tyto žádosti o postrašení doložené lékařskou prohlídkou se schvalují od 14.10.2011:
  
Sokol České Budějovice
- Hadáček Albert (22.7.1997) do kategorie U19 a dospělí
 
Roman Vokoun - STK JčBaS

 

Partneři

Český badmintonový svaz

Unipex CZ s.r.o.

Jihočeský kraj

Centrum sportovních cen

Další odkazy

Mapa webu

RSS kanál