Propozice

25. 1. 2019
Turnaj Grand Prix ČR "D" dospělých, Strakonice

26. 1. 2019
Turnaj PŘÍPRAVEK + MINIBADMINTONU, České Budějovice

17. 2. 2019
Turnaj Grand Prix ČR "D" - kat. U13, České Budějovice

18. 2. 2019
Soustředění OTP č.4, Český Krumlov

25. 3. 2019
Soustředění OTP č.5, Český Krumlov

15. 4. 2019
Soustředění OTP č.6, Český Krumlov

6. 5. 2019
Soustředění OTP č.7, Český Krumlov

27. 5. 2019
Soustředění OTP č.8, Český Krumlov

Zápis STK JčBaS č. 2 – 2009/2010

Publikováno: 17. 10. 2009  Autor: Roman Vokoun - telefon: 606 847 098
Přihlášky do soutěže družstev, kvalifikace o postup do KPD I. třídy dospělých a žactva, soutěže jednotlivců, hostování
1. Soutěže družstev
 
a) Do soutěží družstev se přihlásili
KPD dospělých I. třídy
Sokol České Budějovice "A", Sokol České Budějovice "B", Sokol Křemže "A", SKB Český Krumlov "B", Spartak Sezimovo Ústí "A", SK Dobrá Voda u Českých Budějovic "A"
KPD dospělých II. třídy
Sokol Křemže "B", Spartak Sezimovo Ústí "B", Sokol Štěpánovice, Sokol Vodňany, SK Dobrá Voda u Českých Budějovic "B"
KPD dorostu
Sokol České Budějovice, SKB Český Krumlov "A", SKB Český Krumlov "B", Spartak Sezimovo Ústí
KPD žactva I. třídy
Sokol České Budějovice "A", SKB Český Krumlov "A", SKB Český Krumlov "B", Sokol Křemže, Sokol Štěpánovice
KPD žactva II. třídy
Sokol České Budějovice "B", Sokol České Budějovice "C", SKB Český Krumlov "C", SKB Český Krumlov "D", Spartak Sezimovo Ústí, Sokol Vodňany "A", Sokol Vodňany "B", SK Dobrá Voda u Českých Budějovic

b) ze soutěže družstev dorostu se odhlásilo družstvo Sokola Štěpánovic
 
c) termín zaslání soupisek a zaolacení a zaslání kopie o zaplacení poplatku STK je stanoven do 20.10.2009
 
 
2. Kvalifikace o postup do KPD I. třídy dospělých a žactva
 
Do kvalifikace o KP dospělých se řádně přihlásilo jen družstvo Spartaku Sezimovo Ústí a je tím pádem postupujícím do této soutěže.
 
 
3. Soutěže jednotlivců
 
a) So České Budějovice pořádal turnaj GPA U13 – výsledky na webových stránkách.
 
b) Na turnaje GP D budou k dispozici jen dvě divoké karty pro pořadatele a pro nikoho jiného. (Divoké karty byly zřízeny pro to, aby pořadatel měl lidi pro organizování turnaje.)
 
 
4. Hostování
 
Sklářová Eva (ČZ Strakonice) - do oddílu Sokol Křemže dospělí - hostování se povoluje
Schrenk Libor (Libín Prachatice) - do oddílu Sokol Křemže dopspělí - hostování se povoluje
Křížová Jana (Libín Prachatice) - do oddílu Sokol Křemže dopspělí - hostování se povoluje
Schneedorfer Jan ml. (ČZ Strakonice) - do oddílu Sokol České Budějovice dospělí - hostování se povoluje
Synková Iva (Jindřichův Hradec) - do oddílu Sokol České Budějovice dospělí - hostování se povoluje
Zelenková Benedikta (ČZ Strakonice) - do oddílu Sokol České Budějovice žactvo - hostování se povoluje
Nováková Dana (Netolice) - do oddílu SK Dobrá Voda dospělí - hostování se povoluje
Nováková Martina (Netolice) - do oddílu SK Dobrá Voda dospělí - hostování se povoluje
 
Roman Vokoun - STK JčBaS

Partneři

Český badmintonový svaz

Unipex CZ s.r.o.

Jihočeský kraj

Centrum sportovních cen

Další odkazy

Mapa webu

RSS kanál