Propozice

25. 1. 2019
Turnaj Grand Prix ČR "D" dospělých, Strakonice

26. 1. 2019
Turnaj PŘÍPRAVEK + MINIBADMINTONU, České Budějovice

17. 2. 2019
Turnaj Grand Prix ČR "D" - kat. U13, České Budějovice

18. 2. 2019
Soustředění OTP č.4, Český Krumlov

25. 3. 2019
Soustředění OTP č.5, Český Krumlov

15. 4. 2019
Soustředění OTP č.6, Český Krumlov

6. 5. 2019
Soustředění OTP č.7, Český Krumlov

27. 5. 2019
Soustředění OTP č.8, Český Krumlov

Zápis STK JčBaS č. 1 – 2011/2012

Publikováno: 17. 10. 2011  Autor: Roman Vokoun - telefon: 606 847 098
Soutěže družstev - kvalifikace a seznam přihlášených družstev, postaršení pro sezónu 2011/2012, hostování pro sezónu 2011/2012.
 
1. Kvalifikace o KP družstev
 
Přihlásilo se pouze družstvo Sokol Křemže "B" a je tudíž vítězem a postupujícím do KPDD 1. třídy. Družstvo se vzdalo nároku na postup do KPDD 1. třídy a přihlásilo se do KPDD 2. třídy.
 
2. Soutěže družstev
 
Do KPDD 1. třídy se přihlásili:
Sokol České Budějovice "A"
Sokol České Budějovice "B"
Sokol Kremže "A"
SKB Český Krumlov "B"
SK Dobrá Voda u Českých Budějovic
 
Do KPDD 2. třídy se přihlásili:
Slovan Jindřichův Hradec
Sokol Křemže "B"
Sokol Křemže "C"
Sokol Vodňany "A"
Sokol Vodňany "B"
Sokol České Budějovice "C"
Spartak Sezimovo Ústí "A"
Spartak Sezimovo Ústí "B"
ČZ Strakonice
Sokol Štěpánovice
 
Do KPDDo se přihlásili:
SKB Český Krumlov "A"
SKB Český Krumlov "B"
Sokol České Budějovice
Sokol Vodňany
Sokol Štěpánovice
 
Do KPDŽ 1. třídy se přihlásili:
SKB Český Krumlov "A"
SKB Český Krumlov "B"
Sokol České Budějovice "A"
Sokol Kremže "A"
 
Do KPDŽ 2. třídy se přihlásili:
SKB Český Krumlov "C"
SKB Český Krumlov "D"
Sokol České Budějovice "B"
Sokol Kremže "B"
Sokol Vodňany
Sokol Štěpánovice
 
3. Postrašení
 
Tyto  žádosti o postrašení doložené lékařskou prohlídkou se schvalují od 1.9.2011:
 
SKB Český Krumlov
- Siviglia  Dario (4.2.1997) do kategorie U19 a dospělí
- Novotný Jiří (25.11.1997) do kategorie U19 a dospělí
- Sládková Zuzana (6.10.1996) do kategorie U19 a dospělí
- Milová Sabina (17.1.1997) do kategorie U19 a dospělí
- Gutwirthová Valentýna (22.12.1996) do kategorie U19 a dospělí
- Stropková Andrea (31.1.1998) do kategorie U19
- Frei Samuel (19.2.1997) do kategorie U19
- Markovcová Tereza (9.3.1999) do kategorie U17
- Jakešová Daniela (4.7.1999) do kategorie U17
- Jakeš  Marek (4.7.1999) do kategorie U17
- Siviglia Nicola (18.10.2000) do kategorie U17
- Sládek Martin (25.6.1999) do kategorie U17
- Jindra Karel (14.5.1999) do kategorie U17
 
Sokol Kremže
- Koudelková Michaela (7.10.1996) do kategorie dospělí
- Kukač Jindřich (22.3.1997) do kategorie U17 a dospělí
- Beran Petr (29.4.1999) do kategorie U17, U19 a dospělí
 
Sokol České Budějovice
- Janoštíková  Tereza (29.4.1997) do kategorie U19 a dospělí
- Janoštík Jan (19.11.2003) do kategorie U15
- Jindra Martin (27.4.1999) do kategorie U17
- Lapáček Jan (7.12.1996) do kategorie U19 a dospělí
- Lapáček Vojtěch (23.2.1999) do kategorie U17 a U19    
 
Sokol Štěpánovice
- Bočková Kateřina (23.10.1997) do kategorie U19
 
Sokol Vodňany
- Bačová Barbora (19.5.1997) do kategorie U19 a dospělí 
- Šimoníková Bára (24.1.1998) do kategorie U19 a dospělí
- Kocová Natálie (19.3.1998) do kategorie U19 a dospělí
- Kormanová Amálie (16.3.1998) do kategorie U19 a dospělí
 
4. Hostování
 
Podali žádost a doložili zaplacený poplatek: 
 
Haug  Jessica
ze Sokola Křemže do Sokola Vodňany pro KPDŽ 2. třídy – povoluje se
Dolejší  David
ze Sokola Křemže do Sokola Vodňany pro KPDŽ 2. třídy – povoluje se
Bačová Barbora
ze Sokola Vodňany do Sokola Kremže pro KPDŽ 1. třídy - povoluje se
Kocová Natálie
ze Sokola Vodňany do Sokola Kremže pro KPDŽ 1. třídy - povoluje se
Šimoníková Bára
ze Sokola Vodňany do Sokola Kremže pro KPDŽ 1. třídy - povoluje se
Bočková Kateřina
ze Sokola Štěpánovice do Sokola České Budějovice pro KPDŽ 1. třídy – povoluje se
Synková Iva
ze Slovanu Jindřichův Hradec do Sokola České Budějovice pro KPDD 1. třídy –  povoluje se
Sklářová Eva
z ČZ Strakonice do Sokola Křemže pro KPDD 1. třídy – povoluje se
Schrenk Libor
z TJ Libín Prachatice do Sokola Kremže pro KPDD 1. třídy – povoluje se
Křížová Jana
z TJ Libín Prachatice do Sokola Kremže pro KPDD 1. třídy – povoluje se
Váně Vlastimil
ze Sokola Blatná do Sokola Vodňany pro KPDD 2. třídy – povoluje se
Soukup Ondřej
ze Sokola Blatná do Sokola Vodňany pro KPDD 2. třídy – povoluje se
 
5. Systém soutěží družstev 
 
Systém byl detailně zpracován včetně KPDD 2. třídy. Je předložen ke schválení  VV JčBaS. Pak bude (po případném upravení) zaslán oddílům.
 
Roman Vokoun - STK JčBaS

 

Partneři

Český badmintonový svaz

Unipex CZ s.r.o.

Jihočeský kraj

Centrum sportovních cen

Další odkazy

Mapa webu

RSS kanál