Propozice

27. 5. 2019
Soustředění OTP č.9 - mladší, Český Krumlov - ZRUŠENO

14. 7. 2019 - 20. 7. 2019
Letní kondičně-badmintonové soustředění Křemže 2019, Křemže

28. 7. 2019 - 3. 8. 2019
Herní badmintonové soustředění Křemže 2019, Křemže

BOTY

Publikováno: 29. 9. 2013  Autor: Roman Vokoun
Vážení hráči, trenéři, funkcionáři, rodiče, příznivci a všem co zavítají na turnaj do sokolovny v Č.Budějovicích ať jako divák, neb si přivezou své dítě a i dospělí, kteří přijdou hrát svoji soutěž.
Rád všechny vidím, u některých rodičů krátce hrajících dětí si ani nejsem jist ke komu patří ,jak se jmenují , ale samozřejmě že je registruji s většinou ani neprohodím slovo jelikož pořád je něco na práci, pořád jsou myšlenky někde jinde co se musí udělat hned či později, po turnaji , těm kteří jezdí děti i na turnaje GPA a hlavně funkcionáři ví o co jde.
 
Tak že ne pro to , že bych nechtěl všechny vidět a promluvit s nima ,nemám k tomu moc   času.  A jsem rád že ty lidi tady jsou ,že mají zájem, že přijdou ,že pomůžou  alespoň svým dětem. V minulosti to bylo horší. To bylo jen dobrý hodně rodičům na odložení dětí.
 
A tak bych nechtěl se s někým hádat ,dohadovat . Asi stále nevíte o co jde.
 
Byl tu druhý turnaj v nové sezoně  ,po U15,  tuto sobotu  U13 a U17.  A je to snad horší  než uplynulou sezonu  a to v morálce přezouvání !  To nikdo nevidí / neb spíše Vám je to jedno   /, že je obroušená a nalakovaná podlaha  haly s polu s novým nalajnováním čar !! To stálo zhruba dohromady  400 000.- Kč.  Myslíte že ty peníze padají z nebe ,ty parkety už jsou slabý ty už nepůjdou nikdy zbrousit. Musí nám to vydržet co nejdýl.
 
Lidi řeknou já jdu jenom sem ne na sál, ale ten prach se roznese a přes to podium pak běhají děti se sálovkama a ten prach roznesou  a ten je jako brusná pasta.  U laviček je jasně napsáno přezouvat do sálovek. Pak je čistá chodba. Jsou tam i návleky.
 
Chodí sem cvičit  věrná garda to jsou ženský, který by mohli dělat minimálně mámy  mámám našich dětí. A všechny se u laviček přezouvají i když s tím mají potíže. Viděl jsem je. Dívám se i na jiné sportovce kteří tady cvičí jak se tady chovají a nenechám si to pro sebe, když to není jak má být.
 
A nakonec to heslo určitě znáte :   „zameť si napřed před svým prahem „ To že si někdo veme nahoru boty ,jak mu mám věřit že se přezul  u lavičky ?  Opravdu s tím musíte něco dělat , nebo mám nechat někoho vykázat a zakázat mu vstup  !!  Možná jo !  A nebo chcete hrát někde jinde na dvou kurtech !   
 
Děkuju Vám za pochopení.
Roman Vokoun  předseda oddílu badmintonu. 
V ČB  29.9.2013

 

Partneři

Český badmintonový svaz

Unipex CZ s.r.o.

Jihočeský kraj

Centrum sportovních cen

Další odkazy

Mapa webu

RSS kanál