Propozice

26. 10. 2019
Jiho-západní přebor (KPDD II. řída), Vodňany

26. 10. 2019
Kvalifikace družstev žáků, České Budějovice

2. 11. 2019
Oblastní přebor jednotlivců - kat. U13, Český Krumlov

5. 11. 2019
Soustředění OTP č.3 - úterý, Český Krumlov

9. 11. 2019
Turnaj Grand Prix ČR "C" dospělých, Strakonice

4. 12. 2019
Soustředění OTP č.4 - středa, Český Krumlov

6. 1. 2020
Soustředění OTP č.5 - pondělí, Český Krumlov

18. 2. 2020
Soustředění OTP č.6 - úterý, Český Krumlov

10. 3. 2020
Soustředění OTP č.7 - úterý, Český Krumlov

28. 3. 2020 - 29. 3. 2020
Soustředění OTP č.8 - víkendové, Český Krumlov

22. 4. 2020
Soustředění OTP č.9 - středa, Český Krumlov

16. 5. 2020 - 17. 5. 2020
Soustředění OTP č.10 - víkendové, Český Krumlov

PŘÍPRAVKY 2012 - výsledky 2. kola

Publikováno: 2. 4. 2012  Autor: kADEL
Poslední březnový den se v Českém Krumlově konalo 2. kolo Seriálu turnajů přípravek 2012. Všechna první místa si odvezli hráči a hráčky jiných krajů ...
Dvaašedesát dívek a chlapců z pěti krajů bojovalo o medaile a diplomy ve 2. kole a o body do celkového pořadí. Nejlepšími Jihočechy byli tentokrát stříbrní Richard Šimoník (Sokol Vodňany), Lucie Koudelková (Sokol Křemže), Štěpán Kalbáč (ČZ Strakonice) a Alan Buchtele (Sokol Vodňany).
 
Výsledky turnaje:
 
DÍVKY 2001:
1. Krpatová Lucie (Polabiny - Pardubice)
2. Adámková Jana (BK 93 Hořovice)
3. Čiháková Veronika (BK 93 Hořovice)
4. Hlušičková Nicole (TJ Bílá Hora - Plzeň)
 
CHLAPCI 2001:
1. Viktora Jan (Sokol Plzeň Doubravka)
2. Šimoník Richard (Sokol Vodňany)
3. Mráz Šimon (Sokol Plzeň Doubravka)
4. Grund Michal (Polabiny - Pardubice)
 
DÍVKY 2002:
1. Zemková Eliška (Sokol Plzeň Doubravka)
2. Koudelková Lucie (Sokol Křemže)
3. Cibulková Eva (SKB Český Krumlov)
4. Kršíková Eliška (Sokol Štěpánovice)
 
CHLAPCI 2002:
1. Kostrhun Daniel (Slavoj Podivín)
2. Kalbáč Štěpán (ČZ Strakonice)
3. Oros Jan (SKB Český Krumlov)
4. Janoušek Petr (Polabiny - Pardubice)
 
DÍVKY 2003 a mladší:
1. Schořová Adéla (BaC Kladno)
2. Dušková Denisa (TJ Bílá Hora - Plzeň)
3. Berková Barbora (SKB Český Krumlov)
4. Štronerová Michaela (SKB Český Krumlov)
 
CHLAPCI 2003 a mladší:
1. Hora Jan (TJ Bílá Hora - Plzeň)
2. Buchele Alan (Sokol Vodňany)
3. Ehm Adam (Polabiny - Pardubice)
4. Ječmínek Adam (Kamenný Újezd)
 
 
 

 

Partneři

Český badmintonový svaz

Unipex CZ s.r.o.

Jihočeský kraj

Centrum sportovních cen

Další odkazy

Mapa webu

RSS kanál