Propozice

4. 4. 2019 - 6. 4. 2019
FZ FORZA Czech U17 International 2019, Český Krumlov

14. 4. 2019
XIX. seriál turnajů přípravek - 2. kolo, Český Krumlov

15. 4. 2019
Soustředění OTP č.6 - mladší, Český Krumlov

27. 4. 2019 - 28. 4. 2019
Českokrumlovský pohár regionálních výběrů U13, Český Krumlov

4. 5. 2019
XIX. seriál turnajů přípravek - 3. kolo, Český Krumlov

6. 5. 2019
Soustředění OTP č.7 - starší, Český Krumlov

25. 5. 2019 - 26. 5. 2019
Školení trenérů IV. třídy, Český Krumlov

25. 5. 2019 - 26. 5. 2019
Soustředění OTP č.8 - starší, Český Krumlov

27. 5. 2019
Soustředění OTP č.9 - mladší, Český Krumlov

Oblastní přebor U17 (18.11.2018) Č. Budějovice

Publikováno: 19. 11. 2018  Autor: Linda
O tomto víkendu se odehrál Oblastní přebor U17. Nejlepší hráči a hráčky byli odměněni za přispění Jihočeského kraje. Vítězům blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů na Mistrovství České repbuliky.
 Oblastními přeborníky v kategorii U17 se pro rok 2018 stali Daniel Dvořák (Sokol České Budějovice) a Barbora Kortusová (SKB Český Krumlov) ve dvouhrách, Daniel Dvořák a Štěpán Kalbáč (ČZ Strakonice) ve čtyřhře chlapců, Linda Šmikmátorová a Barbora Kortusová (obě SKB Český Krumlov) ve čtyřhře dívek a Adam Ječmínek a Linda Šmikmátorová (oba SKB Český Krumlov) ve smíšené čtyřhře.  

Všem medailistům z Oblastního přeboru U17 gratulujeme a postupujícím na MČR U17 budeme držet palce.
 
Turnaj proběhl za finanční podpory Jihočeského kraje. Děkujeme.

Výsledky: ZDE
 
Výsledky:  
 
Dvouhra chlapců:
1. místo Daniel Dvořák (Sokol České Budějovice)
2. místo Štěpán Kalbáč (ČZ Strakonice)
3. místo Adam Marťán (SKB Český Krumlov)
3. místo Adam Ječmínek (SKB Český Krumlov)
 
Dvouhra dívek: 
1.místo Barbora Kortusová (SKB Český Krumlov)
2. místo Linda Šmikmátorová (SKB Český Krumlov)
3. místo Natálie Kortusová (Sokol České Budějovice)
3. místo Nela Hálková (Sokol České Budějovice)
 
Smíšená čtyřhra: 
1.místo Adam Ječmínek - Linda Šmikmátorová (oba SKB Český Krumlov)
2. místo Adam Marťán - Adéla Čápová (SKB Český Krumlov-Sokol České Budějovice)
3. místo Daniel Dvořák - Podolková Žofie (oba Sokol České Budějovice)
3. místo Jaroslav Jelínek - Viktorie Hulcová (oba SKB Český Krumlov)

Čtyřhra chlapců: 
1.místo Daniel Dvořák - Štěpán Kalbáč (Sokol České Budějovice - ČZ Strankonice)
2. místo Jaroslav Jelínek - Adam Ječmínek (oba SKB Český Krumlov)
3. místo David Dvořák - Jakub Bouberle (Sokol České Budějovice - Sokol Vodňany)
3. místo Robin Tancer - Adam Marťán (oba SKB Český Krumlov)
 
 Čtyřhra dívek: 
1.místo Linda Šmikmátorová - Barbora Kortusová (obě SKB Český Krumlov)
2. místo Nela Hálková - Viktorie Hulcová (Sokol České Budějovice - SKB Český Krumlov)
3. místo Adéla Čápová - Natálie Kortusová (obě Sokol České Budějovice)
3. místo Helena Novotná - Zuzana Kočová (obě SK Badminton Tábor)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Foto: Petr Ječmínek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Partneři

Český badmintonový svaz

Unipex CZ s.r.o.

Jihočeský kraj

Centrum sportovních cen

Další odkazy

Mapa webu

RSS kanál