Propozice

25. 5. 2019
Valná hromada JčBaS, Sokolovna České Budějovice

25. 5. 2019 - 26. 5. 2019
Školení trenérů IV. třídy, Český Krumlov

25. 5. 2019 - 26. 5. 2019
Soustředění OTP č.8 - starší, Český Krumlov

27. 5. 2019
Soustředění OTP č.9 - mladší, Český Krumlov - ZRUŠENO

14. 7. 2019 - 20. 7. 2019
Letní kondičně-badmintonové soustředění Křemže 2019, Křemže

28. 7. 2019 - 3. 8. 2019
Herní badmintonové soustředění Křemže 2019, Křemže

GPB U15 (9.-10.3.2019), Pardubice

Publikováno: 11. 3. 2019  Autor: Linda
Na GPB U15 v Pardubicích startovali i Jihočeši. Bohužel naši starší žáci do bojů o medaile nezasáhli, jejich nejlepším umístněním bylo 5. místo
 O víkendu se odehrálo GPB kategorie U15. Mezi startujícími byli i Jihočeši, kteří ale do bojů o medaile nezasáhli. Jejich nejlepším umístněním bylo páté místo.

Výsledky: ZDE
 
Výsledky:  
 
Dvouhra chlapců:
9. místo David Dvořák (Sokol České Budějovice)
33. místo Kristián Kuzdas (SKB Český Krumlov)
33. místo Jakub Bouberle (Sokol Vodňany)
33. místo Josef Fošum (Sokol České Křemže)
33. místo Robin Tancer (SKB Český Krumlov)
 
Dvouhra dívek: 
9. místo Barbora Kortusová (SKB Český Krumlov)
33. místo Zuzana Kočová (SK Badminton Tábor)
33. místo Klára Pavlišová (Sokol Křemže)
33. místo Helena Novotná (SK Badmitnon Tábor )
33. místo Barbora Bouberlová (Sokol Vodňany)
 
Smíšená čtyřhra: 
5. místo Robin Tancer - Barbora Kortusová (oba SKB Český Krumlov)
9. místo David Dvořák - Helene Novotná (Sokol České Budějovice - SK Badminton Tábor)
17. místo Vojtěch Matuš - Zuzana Kočová (BO Chance Ostrava - SK Badminton Tábor)
33. místo Josef Fošum - Klára Pavlišová (oba Sokol Křemže)
33. místo Jakub Bouberle - Barbora Bouberlová (oba Sokol Vodňany)
 
Čtyřhra chlapců: 
5. místo RobinaTancer - Pavel Maňásek  (SKB Český Krumlov - Badminton Rychnov nad Kněžnou)
9. místo David Dvořák - Pavel Jeništa (Sokol české Budějovice - Sokol Polabiny Pardubice)
17. místo Kristián Kuzdas - Jan Frýdek (SKB Český Krumlov - BA Olomouc)
17. místo Jakub Bouberle - Josef Fošum (Sokol Vodňany - Sokol Křemže)
 
 Čtyřhra dívek: 
5.místo Barbora Kortusová - Justýna Muchová (SKB Český Krumlov - Badminton Rychnov nad Kněžnou)
9. místo Zuzana Kočová - Helena Novotná (SK Badminton Tábor)
17. místo Barbora Bouberlová - Klára Pavlišová (Sokol Vodňany - Sokol Křemže)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Partneři

Český badmintonový svaz

Unipex CZ s.r.o.

Jihočeský kraj

Centrum sportovních cen

Další odkazy

Mapa webu

RSS kanál