Propozice

28. 7. 2018 - 4. 8. 2018
FZ Forza Summer Camp 2018, pro kategorie U15 - U19, SKB Český Krumlov

5. 8. 2018 - 11. 8. 2018
FZ Forza Summer Camp 2018, pro kategorie U13 - U15, SKB Český Krumlov

26. 8. 2018 - 29. 8. 2018
Letní soustředění pro děti, Vodňany

GPB U15 (30.6.-1.7.2018) Pardubice

Publikováno: 3. 7. 2018  Autor: Linda
Kompletní medailovou sbírku si domů z GPB U15 veze Daniel Dvořák (Sokol České Budějovice). Blahopřejeme.
Na konec  školního roku vyrazili starší žáci na turnaje GPB U15 do Pardubic. Nejlépe se vedlo Danielu Dvořákovi (Sokol České Budějovice), který spolu s Janem Rázlem zvítězil ve čtyřhře chlapců, ve dvouhře pak obsadil místo druhé a ve smíšené čtyřhře spolu s Veronikou Novákovu místo třetí.
 
Jihočeši pak přidali do sbírky několik pátých míst o které se postarali hráči SKB Český Krumlov a to Patrik Fuciman, Jaroslav Jelínek a Barbora Kortusová ve dvouhrách. 
Blahopřejeme.
 
Výsledky: ZDE
 
Výsledky:
 
Dvouhra chlapců:
2. místo Daniel Dvořák (Sokol České Budějovice)
5. místo Patrik Fuciman (SKB Český Krumlov)
5. místo Jaroslav Jelínek (SKB Český Krumlov)
9. místo David Dvořák (Sokol České Budějovice)
33. místo Josef Fošum (Sokol Křemže)
33. místo Marek Pavliš (Sokol Křemže)
 
Dvouhra dívek:
5. místo Barbora Kortusová (SKB Český Krumlov)
33. místo Klára Neubauerová Sokol České Budějovice)
33. místo Klára Pavlišová (Sokol Křemže)
33. místo Alice Hálová (Sokol Křemže)
 
Smíšená čtyřhra:
3. místo Daniel Dvořák - Veronika Nováková (Sokol České Budějovice - Jiskra Nejdek)
17. místo David Dvořák - Klára Neubauerová (oba Sokol České Budějovice)
17. místo Jaroslav Jelínek - Barbora Kortusová (oba SKB Český Krumlov)
17. místo Patrik Fuciman - Kateřina Koliášová (SKB Český Krumlov - SK Hamr Praha)
33. místo Josef Fošum - Klára Pavlišová (oba Sokol Křemže)
33. místo Marek Pavliš - Alice Hálová (oba Sokol Křemže)
 
Čtyřhra chlapců:
1. místo Daniel Dvořák - Jan Rázl (Sokol České Budějovice - TU Liberec)
9. místo Jaroslav Jelínek - Patrik Fuciman (oba SKB Český Krumlov)
17. místo Josef Fošum - Marek Pavliš (oba Sokol Křemže)
17. místo David Dvořák - Stanislav Mrkoš (Sokol České Budějovice - TU Liberec)
 
Čtyřhra dívek:
9. místo Barbora Kortusová - Klára Neubauerová (SKB Český Krumlov - Sokol České  Budějovice)
17. místo Alice Hálová - Klára Pavlišová (obě Sokol Křemže)
 
 
 
Foto: Roman Dvořák
 
Foto: SKB Český Krumlov
 
Foto: SKB Český Krumlov
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Partneři

Český badmintonový svaz

Unipex CZ s.r.o.

Jihočeský kraj

Centrum sportovních cen

Další odkazy

Mapa webu

RSS kanál