Propozice

28. 9. 2018
Turnaj Grand Prix ČR "D" dospělých, Vodňany

6. 10. 2018
Turnaj PŘÍPRAVEK, České Budějovice

13. 10. 2018
Turnaj Grand Prix ČR "C" - kat. U13, České Budějovice

20. 10. 2018 - 21. 10. 2018
FZ FORZA Czech Talent 2018 - U11, Český Krumlov

GPB U13 (21.-22.6.2018) Praha Radotín

Publikováno: 25. 6. 2018  Autor: Linda
Kompletní medailovou sbírku si domů z GPB U13 veze Patrik Fuciman (SKB Český Krumlov). Na turnaji se však předsatvily i další jihočeské naděje.
Na GPB U13 mladších žáků v Praze startovali i Jihočeši. Nejlépe se vedlo Patriku Fucimanovi (SKB Český Krumlov), který zvítězil ve dvouhře chlapců, v čtyřhře spolu s Danielem Ickretem obsadili druhé místo a ve smíšené čtyřhře spolu s Natálií Soukupovou místo třetí.
 
Blahopřejeme.
 
Výsledky: ZDE
 
Výsledky:
 
Dvouhra chlapců:
1. místo Patrik Fuciman (SKB Český Krumlov)
9. místo Jakub Bouberle (Sokol Vodňany)
17. místo Marek Pavliš (Sokol Křemže)
33. místo Dennis Pražák (SKB Český Krumlov)
33. místo Josef Fošum (Sokol Křemže)
33. místo Tobiáš Zubr (Sokol České Budějovice)
 
Dvouhra dívek:
9. místo Nela Hálková (Sokol České Budějovice)
17. místo Barbora Kubáková (Sokol České Budějovice)
17. místo Eliška Mikešová (SKB Český Krumlov)
17. místo Eva Fišerová (SKB Český Krumlov)
17. místo Kateřina Berková (SKB Český Krumlov)
33. místo Barbora Bouberlová (Sokol Vodňany)
33. místo Jolana Hulcová (SKB Český Krumlov)
 
Smíšená čtyřhra:
3. místo Patrik Fuciman - Natálie Soukupová (SKB Český Krumlov - Badminton Rychnov n. Kněžnou)
9. místo Jakub Bouberle - Barbora Bouberlová (oba Sokol Vodňany)
9. místo Vojtěch Matuš - Nela Hálková (BO Chance Ostrava - Sokol české Budějovice)
17. místo Josef Fošum - Kateřina Berková (Sokol Křemže - SKB Český Krumlov)
17. místo Dennis Pražák - Eliška Mikešová (oba SKB Český Krumlov)
33. místo Tobiáš Zubr - Barbora Kubáková (oba Sokol České Budějovice)
33. místo Marek Pavliš - Eva Fišerová (Sokol Křemže - SKB Český Krumlov)
 
Čtyřhra chlapců:
2. místo Patrik Fuciman - Daniel Ickert (SKB Český Krumlov - Baník Most)
5. místo Jakub Bouberle - Josef Fošum (Sokol Vodňany - Sokol Křemže)
17. místo Dennis Pražák - Václav Jonáš (SKB Český Krumlov - BaC Kladno)
17. místo Marek Pavliš - Tobiáš Zubr (Sokol Křemže - Sokol České Budějovice)
 
Čtyřhra dívek:
5. místo Nela Hálková - Lucie Paterová (Sokol České Budějovice - Sokol Radotín Meteor Praha)
9. místo Eliška Mikešová - Kateřina Berková (obě SKB Český Krumlov)
9. místo Barbora Bouberlová - Barbora Kubáková (Sokol Vodňany - Sokol České  Budějovice)
17. místo Eva Fišerová - Jolana Hulcová (obě SKB Český Krumlov)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Partneři

Český badmintonový svaz

Unipex CZ s.r.o.

Jihočeský kraj

Centrum sportovních cen

Další odkazy

Mapa webu

RSS kanál