Propozice

14. 7. 2019 - 20. 7. 2019
Letní kondičně-badmintonové soustředění Křemže 2019, Křemže

28. 7. 2019 - 3. 8. 2019
Herní badmintonové soustředění Křemže 2019, Křemže

Adria Youth International 2018

Publikováno: 28. 5. 2018  Autor: Linda
Daniel Dvořák (Sokol České Budějovice) zazářil na Adria Youth International 2018, když zvítězil ve čtyřhře. Ve dvohře a smíšené čtyřhře pak přidal ještě výborné druhé místo. Blahopřejeme.
Na mezinárodním turnaji Adria Youth International 2018 zazářil Daniel Dvořák (Sokol České Budějovice), který dokázal zvítězit ve čtyřhře s Janem Rázlem. Ve smíšené čtyřhře s Veronikou Novákovou a ve dvouhře pak přidal výborné druhé místo.
 
Roman Dvořák (otec) k turnaji dodává:
Na mezinárodním turnaji Adria Youth International, Opatija (Chorvatsko) se sešlo 92 hráčů z jedenácti zemí. Z našeho oddílu vyrazil na turnaj Daniel Dvořák.
Ve dvouhře postupně vyřadil v zápasech ve skupině hráče z Itálie a dva soupeře z Chorvatska, včetně nasazené šestky a postoupil mezi posledních osm do závěrečného pavouka.
Zde přehrál svého spoluhráče ze čtyřhry, Jana Rázla a posléze hráče z Německa, vždy 2:0 na sety. Až ve finále podlehl nasazené dvojce z Ruska a získal tak stříbrnou medaili.
V mixu se svou partnerkou Veronikou Novákovou se probojovali až do finále, kde nestačili na nasazený pár č. 1 z Ruska a podlehli 0:2 na sety - druhé stříbro.
Ve čtyřhře s Honzou Rázlem postupně přehráli  finsko-chorvatskou dvojici, pak nepříjemný pár č. 4 z Itálie, vždy 2:0 na sety. V semifinále pak nasazené jedničky z Chorvatska 2:1 a ve finále dvojici z Německa 2:0 a získali tak zlatou medaili.
Nejen za předvedené výkony, ale hlavně za zodpovědný přístup před jednotlivými zápasy a v průběhu zápasů velký palec nahoru.
 
Výsledky: ZDE
 
 
Výsledky Jihočechů:
 
Dvouhra chlapců:
2. místo Daniel Dvořák (Sokol České Budějovice)
 
Čtyřhra chlapců:
1. místo Daniel Dvořák - Jan Rázl (Sokol České Budějovice - BK TU v Liberci)
 
Smíšená čtyřhra:
2. místo Daniel Dvořák - Veronika Nováková (Sokol České Budějovice - Jiskra Nejdek)
 
 
 
 
 
 
Fotografie: Roman Dvořák
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Partneři

Český badmintonový svaz

Unipex CZ s.r.o.

Jihočeský kraj

Centrum sportovních cen

Další odkazy

Mapa webu

RSS kanál