28. 7. 2019 - 3. 8. 2019
Herní badmintonové soustředění Křemže 2019, Křemže

31. REGIONÁLNÍ VÝBĚRY U13 2019

Publikováno: 1. 5. 2019  Autor: Linda
Družstvo Jižní Čechy "A" zvítězilo na tradičním turnaji regionálních výběrů U13 - Českokrumlovský pohár. Druhé naše družstvo Jižní Čechy "B" obsadilo 7. místo Blahopřejeme.
 Tradičního turnaje regionálních výběrů kategorie U13 - 31. ročníku Českokrumlovského poháru - se zúčastnili všechny oblastní výběry a k vidění byl kvalitní badminton této kategorie.

Mezi účastníky byly i dva výběry jižních Čech. Výběr Jižní Čechy "A" si bez zaváhání došel pro celkové vítězství, když v základní skupině přehrál výběry Východních Čech a Střední Čech. V semifinále se pak poradil s výběrem Severních Čech. Ve finále pak Jihočeši porazili Výběr Prahy 5:2 a mohli se tak radovat z celkového vítězství.

Druhé jihočeské družstvo Jižní Čechy "B" pak obsadilo celkové sedmé místo.