Propozice

25. 5. 2019
Valná hromada JčBaS, Sokolovna České Budějovice

25. 5. 2019 - 26. 5. 2019
Školení trenérů IV. třídy, Český Krumlov

25. 5. 2019 - 26. 5. 2019
Soustředění OTP č.8 - starší, Český Krumlov

27. 5. 2019
Soustředění OTP č.9 - mladší, Český Krumlov - ZRUŠENO

14. 7. 2019 - 20. 7. 2019
Letní kondičně-badmintonové soustředění Křemže 2019, Křemže

28. 7. 2019 - 3. 8. 2019
Herní badmintonové soustředění Křemže 2019, Křemže

3. a 4. kolo Extraligy smíšených družstev 2018-2019

Publikováno: 7. 12. 2018  Autor: Radek Votava
V dalších kole Extraligy smíšených družstev dospělých družstvo SKB Český Krumlov nastoupilo proti družstvům BA Plzeň a BK 73 DELTACAR Benátky nad Jizerou.
 Ve druhém extraligovém kole odehrál jediný jihočeský zástupce Sportovní klub Badminton Český Krumlov dvě utkání.

V sobotu 1. 12. 2018 v sestavě Hana Milisová, Tomáš Švejda, Jaromír Janáček, Saili Rane (Indie), Mads Emil Kristensen a Patrik Bjerregaard (oba Dánsko) zajíždělo družstvo do Plzně, kde se utkalo s týmem BA Plzeň, který porazil 5-3.

V neděli 2. 12. 2018 se krumlovští poprvé představili na domácích kurtech, když hostili favorizovaný tým BK 73 DELTACAR Benátky nad Jizerou. Před skvělou diváckou kulisou, utkání sledovalo přes sto lidí, předváděli hráči a hráčky obou týmů skvělé výkony. Ze zasloužené výhry 6-2 se nakonec radoval hostující tým.

Průběžně je tým SKB Český Krumlov, který do konce základní části čekají ještě tři utkání (3. kolo - sobota 19. 1. 2019 v Brně proti BADMINTON FSpS MU "A", kde v základní sestavě nastupuje i českobudějovický Jan Janoštík, neděle 20. 1. 2019 (13:00 hodin) doma proti TJ Sokol Klimkovice, 4. kolo - neděle 24. 2. 2018 (13:00 hodin) doma proti týmu TJ Montas Hradec Králové) s 10 ti body na 5. místě. 

Článek SKB Český Krumlov: ZDE

Výsledky: ZDE
 
SKB ČESKÝ KRUMLOV – BA PLZEŇ 5:3
•Tomáš Švejda – Alexandr Shmundyak 11:21, 10:21
•Patrick Bjerregaard – Jan Viktora 21:13, 21:9
•Mads Emil Kristensen – Jiří Král 21:12, 21:19
•Saili Deepak Rane – Tereza Kobyláková 2:21, 0:21 / skreč ze strany naší hráčky
•Tomáš Švejda, Jaromír Janáček – Michal Hubáček, Matěj Hubáček 21:17, 15:21, 21:13
•Hana Milisová, Saili Deepak Rane – Krpatová Lucie, Tereza Kobyláková 21:15, 16:21, 21:13
•Patrick Bjerregaard, Mads Emil Kristensen – Jan Viktora, Alexandr Shmundyak 21:10, 21:8
•Jaromír Janáček, Hana Milisová – Hubáček Michal, Lucie Krpatová 20:22, 22:20, 17:21
 
 
SKB ČESKÝ KRUMLOV – BK 73 DELCATAR BENÁTKY NAD JIZEROU 2:6
•Tomáš Švejda – Emil Holst 10:21, 9:21
•Patrick Bjerregaard – Lukáš Zevl 21:18, 21:9
•Mads Emil Kristensen – Cristian Savin 21:13, 14:21, 17:21
•Saili Deepak Rane – Kateřina Zuźková – nehrálo se
•Tomáš Švejda, Jaromír Janáček – Emil Holst, Kristoffer Knudsen 5:21, 15:21
•Hana Milisová, Saili Deepak Rane – Kateřina Zuzáková, Isabella Nielsen 21:19, 5:21, 22:20
•Patrick Bjerregaard, Mads Emil Kristensen – Pawel Smilowski, Ceistian Savin 23:25, 12:21
•Jaromír Janáček, Hana Milisová – Kristoffer Knudsen, Isabella Nielsen 19:21, 22:24
 
Tabulka po druhém kole:
1. místo BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou 16 bodů
2. místo SK STAVOS Brno Slatina 11 bodů (zápasy 20-15)
3. místo Sokol Meteor Praha Radotín 11 bodů (zápasy 19-15, sety 40-33)
4. místo BADMINTON FSpS MU A 11 bodů (zápasy 19-15, sety 43-38)
5. místo SKB Český Krumlov 10 bodů
6. místo TJ Sokol Klimkovice 9 bodů
7. místo TJ Montas Hradec Králové 7 bodů
8. místo BA Plzeň 5 body

Foto: SKB Český Krumlov

Partneři

Český badmintonový svaz

Unipex CZ s.r.o.

Jihočeský kraj

Centrum sportovních cen

Další odkazy

Mapa webu

RSS kanál