Propozice

4. 4. 2019 - 6. 4. 2019
FZ FORZA Czech U17 International 2019, Český Krumlov

14. 4. 2019
XIX. seriál turnajů přípravek - 2. kolo, Český Krumlov

15. 4. 2019
Soustředění OTP č.6 - mladší, Český Krumlov

27. 4. 2019 - 28. 4. 2019
Českokrumlovský pohár regionálních výběrů U13, Český Krumlov

4. 5. 2019
XIX. seriál turnajů přípravek - 3. kolo, Český Krumlov

6. 5. 2019
Soustředění OTP č.7 - starší, Český Krumlov

25. 5. 2019 - 26. 5. 2019
Školení trenérů IV. třídy, Český Krumlov

25. 5. 2019 - 26. 5. 2019
Soustředění OTP č.8 - starší, Český Krumlov

27. 5. 2019
Soustředění OTP č.9 - mladší, Český Krumlov

24. TEM Slovenia Youth International 2018

Publikováno: 21. 10. 2018  Autor: Linda
Daniel Dvořák obsadil na tradiční mezinárodním turnaji TEM Slovenia Youth International 2018 třetí místo ve čtyřhře spolu s Pavlem Maňáskem. Blahopřejeme.
Daniel Dvořák (Sokol České Budějovice) obsadil na tradičním mládežnickém turnaji ve slovinské Mirně výborné třetí místo ve čtyřhře, kde nastoupil po boku Pavla Maňáska.

Ve dvouhře se Danielovi již tak nedařilo, když ve skupině A obsadil druhé místo, která však na postup do závěrečných bojů nestačilo.
 
Otec hráče Roman Dvořák turnaj hodnotí:
O tomto víkendu se odehrál za účasti 199 hráčů z 12-ti zemí v Mokronogu (Slovinsko) mezinárodní turnaj Slovenia Youth International, kterého se zúčastnil i Daniel Dvořák.
Turnaj se hrál netradičně na tři vítězné sety do jedenácti, organizátoři vypustili mixovou disciplínu.
Ve dvouhře Daniel prohrál pouze jeden zápas, s nasazenou jedničkou Charliem Castlem, 1:3 na sety po poměrně vyrovnaném výkonu. Zbývající zápasy vyhrál, ale protože do závěrečných bojů postupovali pouze vítězové skupin, zůstal před branami šestnáctky.
Ve čtyřhře po boku Pavla Maňáska vyhráli nad polsko-srbskou dvojicí Jasek, Raseta  3:0,  následně přehráli po boji druhý nasazený pár Castle, Cioroboiu 3:0 a maďarskou dvojici Nagy, Donaczi 3:0.
Až v semifinále prohráli těsně se slovinskou dvojicí Lenarčič, Maroft 1:3 a obsadili tak třetí místo. 
 
Výsledky: ZDE
 
 
Výsledky Jihočechů:
 
Dvouhra chlapců:
17. místo Daniel Dvořák (Sokol České Budějovice)
 
Čtyřhra chlapců:
3. místo Daniel Dvořák - Pavel Maňásek (Sokol České Budějovice - Badminton Rychnov nad Kněžnou)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Partneři

Český badmintonový svaz

Unipex CZ s.r.o.

Jihočeský kraj

Centrum sportovních cen

Další odkazy

Mapa webu

RSS kanál