Propozice

17. 2. 2019
Turnaj Grand Prix ČR "D" - kat. U13, České Budějovice

18. 2. 2019
Soustředění OTP č.4, Český Krumlov

23. 2. 2019
Krajský přebor družstev žáků, Český Krumlov

24. 2. 2019
Jiho-západní přebor (KPDD II. řída), Vodňany

24. 2. 2019
Turnaj MINIBADMINTONU, České Budějovice

24. 2. 2019
EXTRALIGA 4.kolo, Český Krumlov

2. 3. 2019
Turnaj Grand Prix ČR "D" dospělých, Tábor

9. 3. 2019
Turnaj Grand Prix ČR "C" - kat. U13, České Budějovice

16. 3. 2019
XIX. seriál turnajů přípravek - 1. kolo, Český Krumlov

25. 3. 2019
Soustředění OTP č.5, Český Krumlov

4. 4. 2019 - 6. 4. 2019
FZ FORZA Czech U17 International 2019, Český Krumlov

14. 4. 2019
XIX. seriál turnajů přípravek - 2. kolo, Český Krumlov

15. 4. 2019
Soustředění OTP č.6, Český Krumlov

27. 4. 2019 - 28. 4. 2019
Českokrumlovský pohár regionálních výběrů U13, Český Krumlov

4. 5. 2019
XIX. seriál turnajů přípravek - 3. kolo, Český Krumlov

6. 5. 2019
Soustředění OTP č.7, Český Krumlov

27. 5. 2019
Soustředění OTP č.8, Český Krumlov

Soupisky družstev - sezóna 2014/2015

Publikováno: 4. 11. 2014  Autor: Linda
Elektronické soupisky pro všechny soutěže Krajského poháru smíšených družstev pro sezónu 2014/2015.
1. celostátní badmintonová liga:
SK Badminton Český Krumlov "A" (aktualizováno 4.11.2014)
 
Krajský přebor smíšených družstev dospělých 1. třídy (KPDD1):
Sokol České Budějovice "A" (aktualizováno 9.12.2014)
Sokol České Budějovice "B" (aktualizováno 9.12.2014)
TJ Sokol Křemže "A" (aktualizováno 15.3.2015)
SK Badminton Český Krumlov "B" (aktualizováno 9.12.2014)
 
Krajský přebor smíšených družstev dospělých 2. třídy (KPDD2):
TJ Sokol Křemže "B" (aktualizováno 27.11.2014)
TJ Sokol Vodňany (aktualizováno 6.2.2015)
SK Badminton Tábor (aktualizováno 6.2.2015)
USK Fakulta manegementu JH (aktualizováno 4.11.2014)
TJ ČZ Strakonice (aktualizováno 4.11.2014)
 
Krajský přebor smíšených družstev dorostu (KPDDo):
SK Badminton Český Krumlov (aktualizováno 4.11.2014)
Sokol České Budějovice (aktualizováno 4.11.2014)
SK Badminton Tábor (aktualizováno 4.11.2014)
TJ Sokol Křemže (aktualizováno 4.11.2014)
 
Krajský přebor smíšených družstev žáků 1. třídy (KPDŽ1):
SK Badminton Český Krumlov "A" (aktualizováno 24.1.2015)
Sokol České Budějovice "A" (aktualizováno 4.11.2014)
 
Krajský přebor smíšených družstev žáků 2. třídy (KPDŽ2):
SK Badminton Český Krumlov "B" (aktualizováno 4.11.2014)
SK Badminton Český Krumlov "C" (aktualizováno 4.11.2014)
SK Badminton Český Krumlov "D" (aktualizováno 16.11.2014)
Sokol České Budějovice "B" (aktualizováno 24.1.2015)
Sokol České Budějovice "C" (aktualizováno 24.1.2015)
TJ Sokol Křemže "B" (aktualizováno 16.11.2014)
TJ Sokol Vodňany (aktualizováno 4.11.2014)
TJ Sokol Štěpánovice (aktualizováno 4.11.2014)
SK Badminton Tábor "A" (aktualizováno 15.3.2015)
SK Badminton Tábor "B" (aktualizováno 15.3.2015)

Partneři

Český badmintonový svaz

Unipex CZ s.r.o.

Jihočeský kraj

Centrum sportovních cen

Další odkazy

Mapa webu

RSS kanál