Českokrumlovský pohár regionálních výběrů U13, Český Krumlov

XVIII. seriál turnajů přípravek - 2. kolo, Český Krumlov

XVIII. seriál turnajů přípravek - 3. kolo, Český Krumlov

FZ Forza Summer Camp 2018, pro kategorie U15 - U19, SKB Český Krumlov

5. 8. 2018 - 11. 8. 2018
FZ Forza Summer Camp 2018, pro kategorie U13 - U15, SKB Český Krumlov

8th Multi Alarm Hungarian Junior International 2018

Publikováno: 12. 2. 2018 Autor: Linda

Výborného výsledku dosáhli mladí Jihočeši na 8th Multi Alarm Hungarian Junior International 2018. Tomáš Švejda spolu s Kačkou Zuzákovou vybojovali stříbrné medaile ve smíšené čtyřhře. Ve čtyřhře chlapců pak Honza Janoštík s Tomášem Švejdou skončili pátí.

Čtěte více…

GPA U15 (10.-11.2.2018) Brno

Z prvního GPA U15, který se odehrál v X-Aréně v Brně Slatině vezou naši žáci dvě bronzové medaile a to zásluho Daniela Dvořáka. Blahopřejeme.

Čtěte více…

KPDD II. třídy - Jihozápadní přebor, (24.2.2018) Vodňany

Publikováno: 12. 2. 2018 Autor: Vladimír Marek

TJ Sokol Vodňany bude pořádat čtvrté kolo Krajského přeboru družstev dospělých II. třídy - Jiho-západní přebor smíšenýxh družtev dospělých.

Čtěte více…

ME družstev mužů a žen 2018, Kazaň

Zítra začíná v ruské Kazani Mistrovství Evropy družstev mužů a žen. Na základně výborných výsledků na MČR byli nominováni - Ondřej Král a Sabina Milová (oba SKB Český Krumlov). Gratulujeme.

Čtěte více…

MČR dospělých (2.-4.2.201) Praha

Publikováno: 5. 2. 2018 Autor: Linda

Mistrovství České republiky dospělých se letos konala v hlavním městě ČR Praze a Jihočeši byli rozhodně vidět. Domů vezou úctyhodnou sbírku medailí - 4 stříbrné a jednou bronzovou. Blahopřejeme.

Čtěte více…

Výsledky U15 - sezóna 2018

VÝSLEDKOVÝ SERVIS - KPDŽ (4.2.2018), České Budějovice. A další oficiální výsledky odehraných jihočeských a celostátních turnajů kategorie U15. Všechny aktuální i starší výsledky sezóny 2017.

Čtěte více…

FZ FORZA Přípravky 2018 - 1. kolo PROPOZICE

Publikováno: 2. 2. 2018 Autor: Radek Votava

SK Badminton Český Krumlov vypisuje již XVIII. ročník turnajů přípravek. Série těchto turnajů má za cíl umožnit kategorii přípravek první konfrontace mezi sobě rovnými na soutěžní úrovni. Turnaje pomáhají badmintonovému potěru pochopit základy badmintonu.